چهارشنبه, 22 شهریور 1396 ساعت 23:55
امتیاز
(0 رای)

فیلم دیگری بر اساس داستان کوتاه «استفن کینگ» ساخته خواهد شد

موفقیت چشمگیر فیلم It در باکس آفیس باعث شده تا اقتباس‌های سینمایی از داستان‌های «استفن کینگ» اکنون بیشتر از هر زمان دیگری محبوب باشند. تا جایی که قرار است یکی از داستان‌های کوتاه این نویسنده به نام Suffer the Little Children که در سال ۱۹۷۲ نوشته شده بود، نیز به یک فیلم تبدیل شود.

سه کمپانی Bread & Circuses Entertainment، Voltage Pictures و Das films تیمی تشکیل داده‌اند تا داستان کوتاه این نویسنده‌ی محبوب را روی پرده‌ی سینما بیاورند.

داستان Suffer the Little Children (که یکی از اولین آثار کینگ بوده است) در مورد یک معلم کهن سال است که رفته رفته (و به طرز وحشتناکی!) متوجه می‌شود دانش آموزانش عادی نیستند و…

«شان کارتر» که کارگردانی فیلم ترسناک Keep Watching را در کارنامه‌ی خود دارد، به عنوان نویسنده و کارگردان این اثر نیز انتخاب شده است. طبق اخبار منتشر شده او قصد دارد تا علاوه بر گسترش داستان، بیشتر به جنبه‌های «بیگانگان فضایی» که در اعماق داستان وجود دارد نیز بپردازد.

«استفن کینگ» نویسنده‌ای ۶۹ ساله است که به دلیل انجام گرفتن اقتباس‌های سینمایی فراوان از آثار وی، ثروتش از ۴۰۰ میلیون دلار عبور کرده است. البته با توجه به علاقه‌ای که تماشاگران آمریکایی نسبت به فیلم‌های ترسناک دارند، ممکن است طی دهه‌ی آینده ثروت «کینگ» به ۱ میلیارد دلار نیز برسد!

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedInاشتراک گذاری در کلوب Instagram

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود.