یکشنبه, 26 آذر 1396 ساعت 22:36

کاشی های هوشمند با فرستنده وای فای و بلوتوث !

نوشته شده توسط علم دیلی

در مقر فضایی کندی ناسا منطقه ای با کاشی های هوشمند مفروش شده که انرژی آن از پنل خورشیدی تامین می شود و مجهز به فرستنده وای فای و بلوتوث است.

Подробнее на сайте: https://newsmoment.ruhttps://newsinit.ru https://newsaim.ru https://bordernews.ru https://targetnews.ru
https://sidenews.ruhttps://newsrecent.ru https://newsquick.ruhttps://newsabc.ru https://rawnews.ruhttps://news720.ruhttps://exactnews.ru
https://newsnight.ru
https://branchnews.ruhttps://calmnews.ru
یکشنبه, 26 آذر 1396 ساعت 15:33

آموزش بازیابی اطلاعات گوشی اندرویدی آسیب‌دیده

نوشته شده توسط

تقریبا همه‌ی کاربران با گوشی‌های شکسته شده، زیر آب رفته و نمایشگرهای سیاه بی‌پاسخ روبرو شده‌اند. وقتی چنین موقعیت‌های اجتناب‌ناپذیری رخ می‌دهد، معمولا کاربران به خاطر خود گوشی دچار استرس نمی‌شوند، بلکه چنین استرسی عمدتا به خاطر محتوا و اطلاعات درون گوشی است. خوشبختانه، با استفاده از نرم‌افزارهای مناسب، امکان بازیابی اطلاعات گوشی اندرویدی آسیب‌دیده وجود دارد.

شنبه, 25 آذر 1396 ساعت 15:45

استفاده از تصاویر گرفته شده با گوشی برای احراز هویت

نوشته شده توسط علم دیلی

پژوهشگران آمریکایی، روشی برای احراز هویت ابداع کرده‌اند که در آن به جای اثر انگشت، از عکس‌های گرفته شده با تلفن همراه استفاده می‌شود.

شنبه, 25 آذر 1396 ساعت 13:30

حذف کامل فایل های آپدیت قدیمی ویندوز 10

نوشته شده توسط

یکی از مهم ترین خصوصیاتی که مایکروسافت در توسعه ویندوز 10 رعایت کرده، توجه ویژه به آپدیت ها است. با این حال فایل های آپدیت قدیمی ویندوز ممکن است در برخی مواقع دردسرساز شود.

شنبه, 25 آذر 1396 ساعت 03:22

ساخت اسپیکر از سنگ

نوشته شده توسط

دو مهندس ایتالیایی با خلاقیت و توان مهندسی و طراحی خود اسپیکرهایی از جنس سنگ طراحی کردند.

شنبه, 25 آذر 1396 ساعت 01:19

ساخت ربات‌هایی که مثل حشرات رفتار می‌کنند

نوشته شده توسط علم دیلی

جمعی از مهندسان دانشگاه کورنل روی برنامه نویسی جدیدی کار کرده‌اند که براساس آن ربات هم سایز حشرات‌ با تقلید از نحوه عملکرد مغز آنها کار می‌کنند.

نسخه‌ی اندروید مرورگر مایکروسافت اج تنها یک هفته پس از انتشار رسمی از مرز یک میلیون دانلود گذشت که دستاورد بزرگی برای این محصول است.

گوگل با عرضه نسخه ۶۳ مرورگر اینترنتی کروم به کاربران خود وعده داده که ثبات، امنیت و کارآیی فوق العاده ای را برای آنان به ارمغان آورد.

جمعه, 24 آذر 1396 ساعت 17:36

هراس از دسترسی‌های بی‌مورد

نوشته شده توسط علم دیلی

حتما بارها عبارت حریم خصوصی، اطلاعات کاربران و در مقابل آن نقض حریم خصوصی و دزدی اطلاعات را شنیده‌اید.

جمعه, 24 آذر 1396 ساعت 14:57

حالا می‌توانید هشتگ‌ها را هم در اینستاگرام دنبال کنید

نوشته شده توسط علم دیلی

یکی از قابلیت های خوب اینستاگرام که بسیاری از کاربران انتظارش را می کشیدند، بالاخره ساعاتی پیش از فاز آزمایشی خارج شد و در اختیار عموم کاربران قرار گرفت. قابلیت دنبال کردن هشتگ ها که حدودا یک ماه مراحل تست را پشت سر گذراند به کاربران این امکان را می دهد که هشتگ ها را مثل یک حساب کاربری دنبال کنند.

جمعه, 24 آذر 1396 ساعت 12:46

آکواریومی که خود را پاکسازی می کند

نوشته شده توسط علم دیلی

به تازگی آکواریومی ساخته شده که با تبدیل نیترات موجود در فضله ماهی آب را پاکسازی می کند و گیاه نیز پرورش می دهد.

جمعه, 24 آذر 1396 ساعت 09:57

هوش مصنوعی به موتور جستجوی بینگ افزوده شد

نوشته شده توسط علم دیلی

یک شرکت فناوری با کمک هوش مصنوعی قابلیت های جدیدی به موتور جستجوی خود افزوده و برای سوالات کاربر دو پاسخ متضاد از منابع معتبر فراهم می کند.

پنج شنبه, 23 آذر 1396 ساعت 18:44

ترکیب وای‌فای و اینترنت موبایلی برای افزایش سرعت اینترنت

نوشته شده توسط علم دیلی

اگر به دنبال آن هستید تا سرعت اینترنت خود را افزایش دهید، این شانس را دارید تا اینترنت موبایلی و وای‌فای را با یکدیگر ترکیب کرده و مورد استفاده قرار دهید. ما در این مقاله به شما راهکار ساده‌ای را نشان می‌دهیم تا از طریق آن بتوانید بسته‌های داده‌ای را به راحتی از اینترنت دریافت کنید.

صفحه1 از119