با رشد اکوسیستم استارتاپی هند و رونق گرفتن صنعت فین تک، کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، از روش‌های سریع‌تر و کاراتری برای پرداخت‌های مالی خود استفاده می‌کنند.

شنبه, 11 آذر 1396 ساعت 12:34

بهترین سن برای شروع کارآفرینی چه زمانی است

نوشته شده توسط

عده‌ای جوانان را خام و بی‌تجربه و در مقابل، عده‌ی دیگری میان‌سالی را دوران کاهش انرژی و قدرت ذهنی برای شروع استارتاپ می‌دانند. اما بهترین سن برای شروع کارآفرینی چه زمانی است؟

بیش از 400 وب سایت محبوب دنیا اطلاعات کاربران خود را هنگام تایپ در خود ذخیره می‌کنند.

نتایج یک تحقیق روی کاربران سایت‌های تجاری نشان می‌دهد بیشتر آنها به کیفیت خدمات آنلاین سایت­‌های تجاری اعتماد ندارند.

چهارشنبه, 26 مهر 1396 ساعت 23:20

چهار استارتاپی که از هیچ به همه‌‌چیز رسیدند

نوشته شده توسط

مغازه بسیار نقلی یا از آن ساده‌تر، انداختن یک خودرو زیرپایتان و مسافرکشی کردن با آن- قبل از هر چیزی سرمایه می‌خواهد، آن هم سرمایه‌ای هنگفت.

در دنیای امروز شبکه‌های اجتماعی دائما در حال تغییر و تکامل هستند و هر روزه وظایفی تازه در زندگی روزمره ما بر عهده می‌گیرند. این بدان معنی است که شیوه استفاده آنها در کاروکسبهای‌مان هم باید مرتبا اصلاح و بهینه شود. 

قبل از شروع هر تجارتی، اگر اهداف و مسیر مشخصی نداشته باشید، نتیجه‌ای جز شکست در انتظار شما نخواهد بود. برنامه‌ریزی، اولین قدم شروع استارتاپ است.

علی بابا سیستم تشخیص چهره مشتری برای پرداخت الکترونیکی در شعب کی اف سی را در چین راه اندازی کرد.

جمعه, 17 شهریور 1396 ساعت 20:47

توسعه‌دهندگان قهرمان‌

نوشته شده توسط

وردپرس، قهرمان بدون رقیب دنیای سیستم‌های مدیریت محتوا در دنیاست. بر اساس آمار‌ها سهم وردپرس از وبسایت‌های ساخته شده با سیستم‌های مدیریت محتوای آماده بیش از 75 درصد است که این آمار بخوبی جایگاه وردپرس را در دنیای اینترنت نشان می‌دهد.

بررسی دلایل شکست کسب‌وکار، به کارآفرینان کمک می‌کند راه‌های پیش روی خود را بشناسند و با آگاهی و تدبیر بیشتری به قدم‌های بعدی خود فکر کنند.

فراخوان ها برای عمل که در مقاله «فراخوانا برای عمل را موثر طراحی کنید» در مورد آن ها مطالعه کردید در واقع بر گرفته از علم روانشناسی هستند. این فراخوان ها را در فضاهای مختلفی از جمله در صفحات فرود، در صفحه های مربوط به برندها در شبکه های اجتماعی و در وب سایت ها به میزان زیادی مشاهده می کنیم. این فراخوان ها برای عمل در واقع به مخاطبان مسیر را نشان داده و به آن می گویند که چه کاری را در ادامه انجام دهند.

چگونه میتوان با راه کارهایی ساده فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهید؟

پنج شنبه, 05 مرداد 1396 ساعت 23:47

دانستنی های واجب برای شروع یک کسب و کار

نوشته شده توسط

برای موفقیت در کسب و کار ابزارهای گوناگونی وجود دارد. بهبود کیفیت و افزایش کمیت کالا فی النفسه امری مثبت تلقی می شوند اما چه بسیارند تاجرانی که بدون شناخت سلیقه و در یک کلام «نیاز مخاطب»، اقدام به تولید یا عرضه کالایی کرده اند که خریدار نداشته و در نتیجه اسباب ورشکستگی کسب و کار خود را رقم زده اند. راز موفقیت در تجارت چیست؟ در این نوشتار سعی شده تا به این سوال مهم پاسخ داده شود.

صفحه1 از5